Sponsors

Kudtbestuur

Secretaris: Guus de Bruijn
Bellen voor afgelastingen, oefenwedstrijden, wedstrijdwijzigingen en uitslagen.
e-mail: secretaris@antibarbari.nl
tel: 06 44286113

Voorzitter: Renee de Groot
e-mail: voorzitter@antibarbari.nl
tel: 06-37307095

Vicevoorzitter: Iris de Winter 
e-mail: vicevoorzitter@antibarbari.nl
tel: 06-38610381

Penningmeester: Evi de Vriend 
e-mail: penningmeester@antibarbari.nl
tel: 06-37441602

Technisch Commissaris: Iris Mulder 
e-mail: technisch@antibarbari.nl 
tel: 06-29819185

Commissaris Intern: Rosa Verkerk
e-mail: intern@antibarbari.nl
tel: 06-15608912

Commissaris Marketing: Faye van Meelen 
e-mail: marketing@antibarbari.nl
tel: 06-30248415

Commissaris Acquisitie
e-mail: acquisitie@antibarbari.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!