Sponsors

Kudtbestuur

Mark_knip.PNG

Secretaris: Mark de Smidt
tel: 06 15964729
Bellen voor afgelastingen, oefenwedstrijden, wedstrijdwijzigingen en uitslagen.
e-mail: secretaris@antibarbari.nl

 

Knipsel_Courg.PNG

Voorzitter: Julia de Wit
tel: 06 45161522
e-mail: voorzitter@antibarbari.nl

 

KnipselNelis.PNG

Penningmeester: Niels Westdorp
tel: 06 46730341
e-mail: penningmeester@antibarbari.nl

 

Knipsel_Merijn.PNG

Technisch Commissaris: Merijn Vos
tel: 06 36507931
e-mail: sportiefenwerving@antibarbari.nl

 

Knipsel_Brecht.PNG

Commissaris Acquisitie: Brecht Houwers
tel: 06 33195881
e-mail: acquisitie@antibarbari.nl

 

KnipselHope.PNG

Commissaris Intern: Hope Kromopawiro
tel: 06 14046508
e-mail: intern@antibarbari.nl


KnipselFre.PNG

Commissaris Marketing: Frederieke van Noort
tel: 06 53669664
e-mail: marketing@antibarbari.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!