Sponsors

Kudtbestuur

 

Secretaris: Joyce Bahnerth
tel: 06 42495489
Bellen voor afgelastingen, oefenwedstrijden, wedstrijdwijzigingen en uitslagen.
e-mail: secretaris@antibarbari.nl

 

Voorzitter: Hope Kromopawiro
tel: 06 14046508
e-mail: voorzitter@antibarbari.nl

Vicevoorzitter: Rick Tetteroo
tel: 06-37094694
e-mail: vicevoorzitter@antibarbari.nl

 

Penningmeester: Pauline Cox
e-mail: penningmeester@antibarbari.nl

 

Technisch Commissaris: Amber Dalhuisen
e-mail: sportiefenwerving@antibarbari.nl

 

Commissaris Acquisitie: Christiaan van Eck
e-mail: acquisitie@antibarbari.nl
tel: 06-81050070

 

Commissaris Intern: Zoë Mulder
e-mail: intern@antibarbari.nl

 

Commissaris Marketing: Seren Demirbilek
tel: 06 19023282
e-mail: marketing@antibarbari.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!